Ja si u përleshën sulmuesit dhe policia në Francë

Madhësia: Decrease font Enlarge font

Një video është publikuar në të cilën shihet se si policia franceze përleshet me sulmuesit jashtë sallës së koncerteve në Bataclan këtë të premte. Në sulmet e koordinuara në Paris humbën jetën 129 persona ndërsa më shumë se 80 të tjerë janë lënduar.

 

Komente (0 dërguar)

gjithsej: | shfaqen:

Dërgoni komentin

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Shkruani kodin e fotos:

Captcha
Tjera nga VIDEO
Previous
image
Ja si u përleshën sulmuesit dhe policia në Francë
Një video është publikuar në të cilën shihet se si policia franceze përleshet me sulmuesit jashtë sallës së koncerteve në Bataclan këtë të premte. Në...
image
Kalon treni, braziliani shpëton për mrekulli
Hapa të vendosur dhe me valixhe të shtrënguar fort në dorën e djathtë, ky njeri duket se pikërisht as që do t’ia dijë për rrezikun...
image
Ja si ngjyroset uniforma e ushtrisë
A keni menduar ndonjëherë se si punohen dhe dizajnohen uniformat e ushtrisë? Diçka të tillë do të iu tregojmë në pamjet në vazhdim, teksa shihet se...
image
Hajduti më i shpejtë i veturave Porsche
Policët në Britani po kërkojnë një person që u përpoq të vidhte dy makina sportive Porsche, brenda 20 minutash. Policët kanë parë filmimet e kamerave që...
image
Qeni i veshur si luan tmerron qytetarët
Një kamerë e fshehur por jo si të gjithë të tjerat. Bëhet fjalë për një qen i veshur si luan i cili tmerron njerëzit e...
image
Si riparohet një motor i vjetër?
Motorët me kalimin e kohës dëmtohen deri në një shkallë sa më nuk mund të përdorën. Por a mund që një motor i dëmtuar të...
image
Gropa gjigande përpin veturat
Në parkingun e një restauranti në Meridian të Missisippit është hapur një gropë e thellë 4 metra e gjysmë. Autoritetet po e hetojnë rastin dhe po...
image
Fundi i botës?! Bukuri që vjen nga stuhia
Para se qiejt të hapeshin sërish në Sidnej këtë të premte banorët janë përballur me një pamje, sa të frikshme aq dhe të mrekullueshme. Nga deti...
image
Myftiu i Sanxhakut serbëve: Bëhuni humanë si shqiptarët
Myftiu i Sanxhakut, Muamer Zurkuliç, në një emision në TV Pink 3, duke folur për problemin politike dhe kulturorë që po ballafaqohet Sanxhakut, ka folur edhe për shqiptarët e Luginës së Preshevës dhe anëtarsimin e Kosovës në UNESCO...
image
Gazin e Kosovës mund ta shfrytëzojnë kompanitë ruse
Familjet Ilazi dhe Ajeti nga Torina e Lipjanit, pronat e të cilëve nuk kanë më shumë se 100 metra distancë mes vete, po besojnë se...
image
Ndërtoi veturë me 25 mijë celularë
Lin Shih-Pao nga Tajlanda ka ndërtuar një makinë duke përdorur mijëra telefon celularë të ricikluar. Ai ka shfrytëzuar 25.000 celularë ndërsa për to ka shpenzuar...
image
“Duam ajër”, video sensibilizuese nga “Eco Guerilla”
Qyteti i Tetovës këto ditë është rikthyer në vendin e parë në listën e qyteteve me ajër më të ndotur në botë. Protestat dhe aksionet e tjera qytetare deri më tani nuk kanë pasur asnjë efekt tek përfaqësuesit për menaxhimin e kësaj situate, dhe mbylljen e ndotësit më të madh, JUGOHROMIT! “Eco Guerilla” prezanton një video sensibilizuese, me të cilën tentohet që edhe njëherë të paralajmërohet për situatën e rëndë dhe rrezikun për shëndetin e banorëve....
image
Njihuni me printerin për celularë të mençur
Ky lloj printeri mund të vendoset shumë lehtë edhe në xhep. Ai lidhet shumë lehtë përmes wirelessit me një iPhone apo celularë Android dhe është...
image
Dhuna izraelite ndaj gazetarëve në Palestinë
Në Palestinë po vazhdon kryengritja kundër pushtimit izraelit, ndërsa gazetarët, fotografët e kameramanët janë në shënjestër të ushtarëve që synojnë të fshehin brutalitetin që e...
image
A është ky portieri më i çmendur në botë? (Video)
Portieri i skuadrës afrikane Kaizer Chiefs, Itumeleng Khune do ta mbaj gjatë në mëndej ndeshjen ndaj Mpumalanga Black Aces. Reprezentuesi i Afrikës së Jugut, ka pritur një top në mënyrë akrobatike, kur rezultati ishte 1:0 në faror të skuadrës Kaizer Chiefs. Khune u kushte premtuar tifozëve se do ta bënte një pritje sikurse të ish portierit kolumbian, Rene Higuita, dhe këtë e arriti. Për më shumë shikoje videon. /Express/ ...
Next