Fillimi | SPORT

SPORT

image

Liverpooli kërkon dy lojtarë të Kombëtares (Foto)

Liverpooli është duke u interesuar për dyshen e kombëtares bekim Balaj dhe Odise Roshi Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është duke menduar që të transferoj dyshen
image

“Pogba në Barcelonë vetëm çështje kohe”

Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba është një nga futbollistët më të kërkuar në merkatot e fundit. Një interesim të madh për shërbimet e tij kanë shprehur...
Më tepër
image

Matiç kërcënon lojtarët dhe trajnerin

Mesfushori i Chelseat, Nemanja Matiç ka kërcënuar bashkëlojtarët e tij të kombëtares së Serbisë se do të largohet nga kombëtarja nëse sjellja e tyre nuk...
Më tepër
image

Mario Gomez në planet e Unitedit

Manchester Unitedi është duke e monitoruar sulmuesin gjerman, Mario Gomez, të cilin planifikon ta blejë gjatë verës. Milliyet raporton se përfaqësues të Djajve të Kuq kanë...
Më tepër
image

Ja cili është trajneri më i mirë sipas Ronaldos

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka zbuluar menaxherin më të mirë me të cilin ka punuar ndonjëherë. Ronaldo ishte nënshkruar nga Ferguson si 18 vjeçar...
Më tepër
image

Rusët pezullohen nga garat ndërkombëtare

Federata e Atletikës e Rusisë është pezulluar përkohësisht nga garat ndërkombëtare, përfshirë edhe Lojërat Olimpike, për shkak të përfshirjes së dyshuar në doping. Shoqata Ndërkombëtare e...
Më tepër
image

Kosova dhe Shqipëria ndahen në barazim

Kosova dhe Shqipëria kanë barazuar me rezultat 2 me 2, në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Prishtinë. Të katër golat e takimit u shënuan në pjesën...
Më tepër
image

Paris, alarmi për bombë evakuon përfaqësuesen e Gjermanisë

Alarmi për bombë ka evakuuar përfaqësuesen e Gjermanisë nga hoteli Molitor në Francë. Për momentin agjentët e sigurisë franceze janë duke kërkuar në tërë objektin...
Më tepër
image

De Biasi: Luajtëm me vëllezërit, Shqipëria e vërtetë me Gjeorgjinë

Trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi, ka thënë se kjo nuk ka qenë performanca reale e ekipit të tij. De Biasi thotë se Shqipëria nuk ishte...
Më tepër
image

Ja ku mund ta ndiqni live ndeshjen Kosova-Shqipëria

Në këto momente ka filluar ndeshja ndërmjet përfaqësueses së Kosovës dhe Shqipërisë. Për momentin nuk është shënuar asnjë gol. Live ndeshjen mund ta ndiqni duke klikuar...
Më tepër
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 2888 | shfaqen: 1 - 10